Systemy zabezpieczeń kabelkowych

Unikatowe zabezpieczenia kabelkowe firmy MIDICO jakie mamy w naszej ofercie to produkty charakteryzujące się najwyższą jakością. Dedykowane do obiektów małopowierzchniowych jak również do hipermarketów.

W sprzedaży posiadamy proste zestawy do samodzielnego montażu i elementy, które stanowią części kompletnego systemu przeznaczone do zainstalowania przez wykwalifikowaną kadrę naszych techników.

Systemy zabezpieczeń kabelkowych – PRO

Centralka Spider 16 – zabezpiecza jednocześnie 16 produktów za pomocą podpiętych sensorów dopasowanych do różnego rodzaju asortymentu np: smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, nawigacji, laptopów, elektronarzędzi, golarek, trymerów, ubrań (sensor do zabezpieczenia ubrań nie niszczy odzieży, działa jako zacisk i nic nie dziurawi. Szczególnie przydatny do zabezpieczania kurtek, płaszczy, spodni, garniturów).

 

 

Centrala Spider 8 – zabezpiecza jednocześnie 8 produktów.

 

Sensory – dopasowane do asortymentu

Polecamy te rozwiązanie dla wolnostojących ekspozytorów meblowych. System działa na zasilaniu bateryjnym jak również na 230 V AC. Ta zaleta daje nam mobilność, świetnie się sprawdza w sklepach z elektroniką, galeriach czy hipermarketach jak również na krótkich eventach.

Systemy zabezpieczeń kabelkowych – PRO+

Wersja PRO+ obecnie najlepsze na rynku zabezpieczenie kabelkowe dające wyjątkowe możliwości.
Przeznaczone dla działu ochrony w Państwa obiektach. Dzięki wizualizacji na monitoringu będzie widoczny w czasie rzeczywistym:
– który produkt w danym momencie jest zabezpieczony;
– w trakcie próby kradzieży system zasygnalizuje wizualnie i dźwiękowo na dziale jak również na monitoringu, która z ekspozycji jest zagrożona co pozwoli na natychmiastową reakcję;
– dzięki historii zdarzeń możemy zweryfikować, które produkty były zagrożone i skonfrontować te zestawienie z nagraniami kamer;
– na dziale alarm zasygnalizuje diodą na danym produkcie co znacznie przyspieszy weryfikację, który towar jest zagrożony;

jak i dla działu sprzedaży:
– przyczyni się do zwiększenia sprzedaży Państwa produktów dzięki wizualizacji, która będzie pokazywała w trakcie podnoszenia produktu jego najlepsze cechy;
– umożliwi klientowi filtracje z pośród wielu produktów na meblu. Dzięki monitorowi dotykowemu będzie można wybrać parametry, firmę, rozdzielczość itp., a na meblu będzie podświetlony za pomocą diody LED wybrany asortyment.

Ponadto w trakcie instalacji możemy tworzyć niezależne grupy na różnych meblach i dzięki temu nadać różne uprawnienia do dezaktywacji alarmu.
Dezaktywacja alarmu odbywa się z pozycji obsługi sklepu za pomocą systemu RFID – to pozwala nam wyłączyć daną grupę i zweryfikować, który klucz i w jakim czasie ją zdezaktywował. Systemy można rozbudowywać bez ograniczeń od podstawowych do bardzo zaawansowanych.