Bramki akusto-magnetyczne AM

Zapraszamy do poznania nowoczesnych rozwiązań technologicznych wśród systemów zabezpieczeń, jakie dostarczamy w naszej firmie. Dostępne są tutaj specjalistyczne bramki antykradzieżowe akusto-magnetyczne AM, które charakteryzują się dużą czułością na wykrywanie klipsów i etykiet, które stanowią część elementu ochronnego przed złodziejami. Największym atutem naszych produktów jest bardzo duży obszar detekcji wspomnianych już klipsów i etykiet. To sprawia, że prezentowane w tym miejscu bramki sklepowe akusto-magnetyczne AM, są szczególnie dobre do bardzo szerokich wejść.

Dzięki firmie Magnatornic zapomnisz o złodziejach

Ze względu na dostarczane przez nas systemy antykradzieżowe, w postaci prezentowanych tutaj bramek akusto-magnetycznych AM, możesz zapomnieć o aktach kradzieży we własnym sklepie. Twój towar będzie doskonale zabezpieczony przed działaniami złodziejów. Rozwiązania z tej kategorii mogą także wykrywać elementy folii aluminiowych, które często osoby dopuszczające się kradzieży używały do oszukiwania bramek. Spokojnie, z naszymi systemami zabezpieczeń ten sposób nie przejdzie!

Zalety bramek sklepowych AM

Poza wymienionymi już atutami naszych produktów, można wyróżnić ich jeszcze wiele innych zalet. Przede wszystkim dostarczamy je w różnym wzornictwie, dzięki czemu nasze systemy mogą być dopasowane do identyfikacji wizualnej Twojego biznesu, mogą także przez to nie rzucać się tak bardzo w oczy. Co więcej, alarm podlega regulacji głośności, może więc ustawić go na możliwie komfortowy poziom. Zapraszamy do wyboru prezentowanych w tej kategorii sprzętów.