Otwieracze, dezaktywatory

Akcesoria antykradzieżowe są podstawowym wyposażeniem każdego sklepu. Stosowanie ich jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na to, aby ochronić towary przed wyniesieniem przez potencjalnego złodzieja. Klientów zainteresowanych wprowadzeniem tego środka ostrożności do swojego sklepu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się takie urządzenia, jak dezaktywator czy ściągacz magnetyczny do klipsów.

Zdarza się, że niewłaściwe odbezpieczenie produktów, takich jak na przykład etykieta zabezpieczająca, włącza tzw. fałszywy alarm. Gdy do sklepu napływają fale klientów i każdy chce być szybko obsłużony, zdarza się, że etykieta zapobiegająca kradzieży nie zostanie poprawnie rozmagnetyzowana. Wychodząc ze sklepu, klient jest zatrzymany przez pikające bramki, co naraża go na stres i dyskomfort.

Znajdujące się w naszej ofercie artykuły takie, jak ściągacz lub dezaktywator do klipsów, pomogą uniknąć podobnych, nieprzyjemnych sytuacji. Występują one w różnych wariantach, dzięki czemu są kompatybilne z wieloma rodzajami akcesoriów chroniących towar przed kradzieżą.

Dezaktywator do etykiet RF

Dezaktywuje etykiety o częstotliwości 8.2 MHz.

 

Dezaktywator do etykiet AM

Dezaktywuje etykiety o częstotliwości 58 kHz.

 

Ściągacz magnetyczny do klipsów

Wszystkie modele.