Bramki antykradzieżowe radiowe RF

Zapraszamy do poznania systemu zabezpieczeń, które doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju sklepach. Bramki antykradzieżowe RF kontrolują, czy w przenoszonych przez nie produktach nie ma klipsów lub etykiet, które nie zostały usunięte w kasie podczas próby zakupu. W przypadku wykrycia wspomnianych elementów, powiadamiają za pomocą głośnego sygnału dźwiękowego o próbie wyjścia z daną rzeczą bez zapłaty za nią. Jest to bardzo dobre zabezpieczenie przed złodziejami sklepowymi.

Zalety bramek sklepowych antykradzieżowych RF

Do atutów proponowanych na tej podstronie produktów, należy przede wszystkim atrakcyjna cena. Co więcej są one wyjątkowo czułe, a więc świetnie sobie radzą z wykrywaniem klipsów oraz etykiet, nawet przez wiele warstw materiału. Rozstaw, a także wielkość anten nie przeszkadza w swobodnym wchodzeniu i wychodzeniu ze sklepu, są one dyskretnie ukryte, co zwiększa jednocześnie ich funkcjonalność w kontekście wykrywania potencjalnych złodziei.

Szeroki wybór rozwiązań

Proponujemy między innymi klasyczne dwie bramki antykradzieżowe, które idealnie nadadzą się między innymi do węższych wejść w sklepach. W ofercie posiadamy także potrójny model, który dobrze sprawdzi się w nieco szerszych wejściach, na przykład w przypadku sklepów znajdujących się w galeriach handlowych. Bramki sprzedajemy również pojedynczo, możesz więc kupić ich dowolną liczbę, tak aby dopasować je do wielkości wejścia do Twojego sklepu. Proponujemy jedynie nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania, dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – Magnatronic.