Bramki antykradzieżowe

Aby uchronić towary przed nieuczciwymi klientami warto zastosować systemy, które pozwolą zidentyfikować osoby niezainteresowane płatnością za pozyskane produkty. Powszechnie stosowanym w punktach handlowych rozwiązaniem są bramki antykradzieżowe: radiowe RF, akustomagnetyczne AM bądź METALGUARD – wykrywające folię aluminiową. Wykorzystanie ich pomaga zabezpieczyć proces sprzedaży, a sama ich obecność często stanowi wystarczającą ochronę przed różnego rodzaju oszustami.

Proponowane przez firmę Magnatronic bramki akustomagnetyczne AM, a także systemy antykradzieżowe radiowe RF pomagają w wykryciu nieskasowanych produktów, oznajmiając znalezienie ich za pomocą głośnych dźwięków. W ten sposób informuje się sprzedawców o obecności potencjalnych złodziejów, zwracając na nich również uwagę innych klientów, uniemożliwiając tym samym łatwą ucieczkę. Nowoczesny system METALGUARD pozwala także wykryć obecność folii aluminiowej, często używanej do oszukania tradycyjnych zabezpieczeń. Nasze produkty zapewnią maksymalne bezpieczeństwo podczas procesu sprzedaży.

Systemy dostępne w naszej ofercie:

Bramki antykradzieżowe radiowe RF

Dzięki swojej stabilnej pracy są jednymi z najlepszych systemów na rynku przy zachowaniu optymalizacji cenowej. Nadają się zarówno do pojedynczych salonów jak i do wielkopowierzchniowych centrów handlowych. Ich najczęstsze zastosowanie jest w sektorze odzieżowym.

Bramki RF DUAL

Dwie bramki nadajnik, odbiornik, standardowe rozwiązanie do wąskich wejść.

 

Bramki RF (trójka) RX, TX, RX

Rozwiązanie stosowane do szerszych wejść.

 

Bramka RF 8,2 MONO

Rozwiązanie uniwersalne.

 

Bramki akustomagnetyczne AM

Nowa generacja systemów o najwyższej skuteczności działania. Po zainstalowaniu tego systemu macie Państwo „pracownika” który chroni Państwa biznes i nie kładzie się spać. Jednorazowa inwestycja zwracająca się już po paru miesiącach. Najczęściej stosowane do zabezpieczenia kosmetyków, odzieży, sprzętu komputerowego oraz artykułów elektronicznych.

 

Bramki METALGUARD – wykrywające folię aluminiową

System wykrywający próby kradzieży przy użyciu folii aluminiowej, montowane są jako oddzielne niezależne bramki.

W naszej ofercie posiadamy również bramki RF z wbudowanym metal detektorem.