Nasza oferta

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań zabezpieczających obiekty przed poniesieniem strat finansowych. Projektujemy, zakładamy i serwisujemy nowoczesne systemy antykradzieżowe EAS (Electronic Article Surveillance, które są wyposażone w anteny generujące pole elektromagnetyczne oraz kompatybilne z nimi centralki przetwarzające dane.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów, które skutecznie ochronią obiekt przed kradzieżą oraz pomogą prowadzić statystyki dotyczące ilości klientów. Można u nas zakupić najnowszej generacji bramki alarmowe, akcesoria zabezpieczające takie jak klipsy, etykiety i szpilki, otwieracze i dezaktywatory, liczniki klientów odwiedzających lokal i systemy zabezpieczeń kabelkowych.

Bramki akustomagnetyczne

Podstawowym zabezpieczeniem obiektu jest bramka antykradzieżowa akustomagnetyczna, która pozwala szybko i niezawodnie wykryć wszelkie towary, za które nie została uiszczona stosowna opłata. Konstrukcje cechują się doskonałą wrażliwością nawet na przedmioty przemycane w opakowaniach takich jak metal czy folia aluminiowa. System akustomagnetyczny dokonuje detekcji etykiet, klipsów i innych zabezpieczeń, wzbudzając alarm. Głośność dźwięku wydawanego przez urządzenia można regulować. Zapewniamy również serwis instalacji.

Systemy antykradzieżowe do sklepów

Oferujemy kompleksowe systemy antykradzieżowe do sklepów w zakresie projektu, montażu i serwisowania. Zakładane przez nas instalacje tworzą współpracującą ze sobą sieć powiązań. Dzięki bramkom akustomagnetycznym czy radiowym oraz dodatkowym akcesoriom żaden nieautoryzowany towar nie wydostanie się poza obszar sklepu bez wzbudzenia alarmu. Jesteśmy ukierunkowani na indywidualne podejście do każdego klienta i fachowo doradzimy, jaki system alarmowy będzie odpowiedni do zabezpieczenia państwa biznesu, w zależności od asortymentu oraz przestrzeni sklepu. Realizujemy zlecenia zarówno dla drobnych przedsiębiorców, jak i sieciówek czy obiektów wielkopowierzchniowych.

Przygotujemy projekt wstępny i powykonawczy wraz z odpowiednią dokumentacją. Zajmujemy się kompleksowymi pracami instalacyjnymi alarmowych bramek akustomagnetycznych oraz serwisem technicznym na terenie sklepu. Dogodne terminy i dostępność towaru pozwolą na szybką realizację usługi. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, jakość i solidną obsługę na obszarze całego kraju.

Serwis bramek antykradzieżowych

Projekt i montaż to nie wszystko, świadczymy również serwis różnego rodzaju bramek antykradzieżowych, akustomagnetycznych i radiowych oraz całych systemów alarmowych zabezpieczających sklepy. Przeprowadzamy naprawy w ramach gwarancji oraz serwis po wygaśnięciu tego dokumentu. Dokonujemy okresowych przeglądów i konserwacji, aby urządzenia spełniały swoją najważniejszą funkcję, jaką jest ochrona sklepu przed poniesieniem strat, czemu służy wszczynanie alarmu dźwiękowego i wizualnego.

Przygotowaliśmy szereg nowoczesnych urządzeń akustomagnetycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:
bramki antykradzieżowe;
akcesoria zabezpieczające;
otwieracze, dezaktywatory;
liczniki klientów;
systemy zabezpieczeń kabelkowych;
serwis techniczny (gwarancyjny oraz pogwarancyjny).